اصول سئو در تولید محتوای رپورتاژ صفرتا۱۰۰

0

اگر بخواهید یک رپورتاژ آگهی مناسب تهیه کنید و آن را در وب سایت‌های خبری معتبر قرار دهید بهتر است به اصول سئو در تولید محتوای رپورتاژ، توجه کافی داشته باشید. در تهیه کردن یک متن رپورتاژ آگهی رعایت کردن برخی از نکات کلیدی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتایج درخشان دست پیدا کنید. انواع رپورتاژ آگهی وجود داشته که شناخت هر کدام می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند.

اگر بخواهیم رپورتاژ آگهی را به دسته‌های مختلف تقسیم بندی کنیم باید بیان کنیم که رپورتاژ آگهی به صورت کلی به سه دسته رپورتاژ آگهی تصویری، رپورتاژ ژورنالیستی و دفاعیه تقسیم بندی می‌شود. هر کدام از موارد گفته شده دارای ساختار کلی و منحصر به فردی است که شناخت هر کدام می‌تواند شما را در یک مسیر درست قرار دهد. اگر می‌خواهید رپورتاژ آگهی نگارش کنید و با اصول سئوی آن آشنا شوید بهتر است با ما همراه باشید.

اصول سئو در تولید محتوا تریبون

اصول سئو در تولید محتوای رپورتاژ

برای نگارش یک محتوای رپورتاژ بهتر است قواعد ساختاری آن، به صورت کلی رعایت شود تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد. یک متن رپورتاژ اصولی که دارای سئوی مناسب است از بخش‌های متعددی تشکیل شده است که هر کدام برای تکمیل کردن چارچوب اولیه یک رپورتاژ مهم است. اگر بخواهید یک رپورتاژ آگهی مناسب بنویسید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

·       عنوان اصلی

یکی از بخش‌های مهم یک رپورتاژ آگهی نگارش صحیح عنوان اصلی است که باید بدانید عنوان اصلی به عنوان اولین راه ارتباط خواننده با متن شماست. در واقع اگر بخواهید یک متن رپورتاژ آگهی مناسب تهیه کنید نگارش صحیح تیتر اصلی به شما کمک خواهد کرد تا خواننده را به متن هدایت کنید. تیتر انتخابی باید به گونه‌ای باشد که خواننده را ترغیب به خواندن ادامه متن کند. پس در نگاه اول بهتر است تیتر را به صورت جذاب انتخاب کنید.

دقت کنید برای انتخاب تیر اصلی رپورتاژ آگهی، تیترهایی را انتخاب کنید که طولانی باشند، استفاده از کلمه کلیدی اصلی در تیتر باعث می‌شود تا تأثیرگذاری بیشتری را بر روی سایت خود احساس کنید.

·       چکیده رپورتاژ

بعد از توجه کردن به انتخاب تیتر اصلی باید به چکیده‌ی خبر توجه کنید. لید خبر باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را به متن اصلی هدایت کند. شاید بتوان به جرات بیان کرد که چکیده رپورتاژ آگهی به عنوان عصاره رپورتاژ است و باید حداکثر 40 کلمه باشد. محدود بودن تعداد کلمات استفاده شده در این بخش کار را برای نگارش کمی سخت می‌کند اما با دقت عمل کافی می‌توانید یک چکیده مناسب نگارش کنید.

·       متن اصلی

متن اصلی به عنوان بخش کلیدی نگارش رپورتاژ آگهی است که شامل لینک سازی‌های مختلف است. متن اصلی باید به گونه‌ای باشد که بتوانید با یک لحن مناسب تمامی جزئیات را به مخاطب منتقل کنید. شما در نگارش متن اصلی رپورتاژ آگهی بهتر است کل داستان را نگارش کنید و به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید. لینک گذاری مناسب در متن اصلی باعث می‌شود تا تأثیرگذاری رپورتاژ آگهی افزایش پیدا کند.

·       استفاده از تصاویر مختلف

قطعاً استفاده کردن از تصاویر مختلف و متعدد در نگارش اصولی یک رپورتاژ آگهی به شما کمک می‌کند تا اثربخشی متن خود را افزایش دهید. تعداد عکس‌هایی که در متن قرار می‌گیرد باعث می‌شود تا نوع محتوا به درستی تعیین شود. نگارش رپورتاژهایی که با هدف معرفی محصولات هستند قطعاً نیازمند تصاویر بهینه شده بوده که این امر دارای اهمیت است.

·       استفاده از میان تیترها

با توجه به تعداد کلمات متن رپورتاژ آگهی بهتر است از میان تیترهای مختلف استفاده کنید تا خواندن متن خبری شما، خواننده را به خود جلب کند. برای لینک گذاری صحیح بهتر است از میان تیترهای متنوع و مختلف استفاده کنید.

·       لینک گذاری

یکی از مباحث اصلی در نگارش رپورتاژ آگهی، توجه کردن به اصول سئو است که لینک گذاری مناسب می‌تواند باعث شود تا در بلندمدت وضعیت سئوی سایت شما بهبود پیدا کند. برای لینک گذاری متن رپورتاژ آگهی بهتر است لینک اول را پس از اولین هدینگ دو بیاورید. لینک‌های دوم و سوم به مراتب دارای اهمیت کمتری نسبت به سایر موارد است و بهتر است به مانند لینک گذاری اول پس از هدینگ دو قرار داه شود.

سخن پایانی

رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از شیوه‌های افزایش ترافیک سایت و بهبود سئوی سایت است که مورد توجه مدیران قرار گرفته است. برای نگارش صحیح یک رپورتاژ آگهی باید به برخی از نکات کلیدی توجه کنید تا نتیجه‌ی رضایت بخشی کسب کنید. اصول سئو در تولید محتوای رپورتاژ به شما این امکان را می‌دهد که تأثیرگذاری متن خود را افزایش دهید.

اگر می‌خواهید یک رپورتاژ آگهی مناسب و تأثیرگذار بنویسید بهتر است به موارد گفته شده در بالا توجه کنید تا در نهایت بتوانید یک متن استاندارد نگارش کنید. توجه کردن به نکات گفته شده در بالا و رعایت جزئیات آن می‌تواند شما را در نگارش یک متن مناسب یاری کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.