تا ۵۰٪ تخفیف خرید رپورتاژ آگهی از ۴۰۰+ رسانه
ورود به جشنواره

خدمات تولید محتوا را در کوتاه‌ترین زمان تجربه کنید

تولید محتوای کسب‌وکار خود را به ما بسپارید و سرعت، دقت و کیفیت را در کنارهم تجربه کنید. با سفارش محتوا در تریبون، از قلم بهترین نویسندگان بهره‌مند شوید.

تخفیف ویژه تریبون برای خرید اول شما

با کد زیر می‌توانید 20٪ تا سقف 300هزار تومان، تخفیف بیشتری بگیرید.

انواع محتوای سئو شده

محتوای خبری

تولید محتوا با اهداف روابط عمومی و برندینگی برای بیشتر دیده‌شدن برند شما در رسانه‌ها

محتوای بلاگ

تولید محتوا مطابق با اصول سئو و لحن برند کسب‌وکار شما برای رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل

محتوای رپورتاژ آگهی

تولید محتوا مطابق با اصول سئو و لحن رسانه برای کمک به سئوی خارجی و جذب مخاطب به سمت سایت کسب‌وکار شما

محتوای توضیح محصول

تولید محتوا برای معرفی محصولات و خدمات کسب‌وکار شما که می‌تواند به افزایش آگاهی مخاطب در خصوص آن‌ها و در نهایت فروش بیشتر و بهینه‌تر شدن صفحات محصول منجر شود.

تریبون انتخاب ایده‌آلی برای سفارش تولید محتوا است، چون:

کنترل کیفیت دو‌مرحله‌ای رایگان

هر محتوایی که در تریبون نوشته می‌شود، در دو مرحله کنترل کیفیت شده تا محتوای باکیفیتی در نهایت تحویل مشتری داده شود.

طبق لحن رسانه و برند شما

لحن محتوای نهایی که به شما تحویل داده می‌شود، کاملا مطابق محل انتشار آن (بلاگ، رسانه و...) خواهد بود و تمام اصول نگارشی در آن رعایت شده است.

تحویل فوری

از لحظه‌ای که سفارش تولید محتوای متنی شما توسط نویسنده تریبون پذیرفته می‌شود؛ فارغ از موضوع و تعداد کلمات آن، در ۳۶ الی ۷۲ ساعت به شما تحویل داده خواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

اگر طبق زمان‌بندی معین‌شده محتوا به شما تحویل داده نشود یا از لحاظ کیفیت مطابق با شیوه‌نامه تریبون نباشد، کل وجه پرداختی بازگردانده خواهد شد.

تعرفه‌های تولید محتوا

برای اطلاع از هزینه تولید محتوای درخواستی خود، می‌توانید ۵۰۰ الی ۵۰۰۰ کلمه را با توجه به زبان موردنظر خود در ماشین حساب روبه‌رو وارد کنید. همچنین هزینه تولید محتوا متنی برای تمامی حوزه‌ها و انواع محتوا یکسان است و همه محتواها با توجه به موضوع و تعداد کلمه، بین ۳۶ الی ۷۲ ساعت تحویل داده می‌شوند.

فارسی انگلیسی
حداکثر کلمات سفارش 5000 کلمه باید باشد! حداقل کلمات سفارش 500 کلمه باید باشد!
تومان
سفارش

مشاوره می‌خواهم!

اگر سوالی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید اطلاعات خود را در فرم وارد کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

سفارش تولید محتوا

در هر مرحله از خدمات تولید محتوا چه می‌گذرد؟

انتخاب و پرداخت کمپین
1-انتخاب و پرداخت کمپین
کمپین متناسب با نیاز خود را انتخاب کرده و برای پرداخت هزینه تولید محتوا اقدام کنید.
تکمیل بریف محتوا
2-تکمیل بریف محتوا
بعد از طی مراحل پرداخت، جزئیاتی که برای محتوا نیاز دارید را وارد کنید.
تایید سفارش توسط نویسنده
3-تایید سفارش توسط نویسنده
درخواست تولید محتوای شما توسط کارشناسان تریبون بررسی شده و به دست نویسنده می‌رسد.
نگارش محتوا
4-نگارش محتوا
نویسنده بعد از بررسی بریف محتوای شما، شروع به نگارش آن می‌کند.
ویراستاری
5-ویراستاری
بعد از اتمام نگارش، محتوای شما وارد مرحله اول کنترل کیفیت می‌شود تا ویراستار از لحاظ نگارشی و خوانایی آن را مورد بازبینی قرار دهد و در نهایت مخاطبان بتوانند ارتباط بهتری با متن برقرار کنند.
ارزیابی محتوا از لحاظ سئویی
6-ارزیابی محتوا از لحاظ سئویی
سپس محتوا وارد مرحله دوم کنترل کیفیت شده تا از لحاظ تطابق با بریف پرشده توسط شما بررسی شود و رعایت اصول سئویی نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.
تحویل محتوا
7-تحویل محتوا
محتوا برای شما ارسال می‌شود تا اگر نیاز به ویرایش داشت، به نویسنده بازگردانده شود.
تایید محتوای نهایی توسط مشتری
8-تایید محتوای نهایی توسط مشتری
در صورتی که محتوای ارسالی مورد تایید شما باشد، سفارش آنلاین تولید محتوای شما نهایی می‌شود.

کمپین متناسب با نیاز خود را انتخاب کرده و برای پرداخت هزینه تولید محتوا اقدام کنید.

بعد از طی مراحل پرداخت، جزئیاتی که برای محتوا نیاز دارید را وارد کنید.

درخواست تولید محتوای شما توسط کارشناسان تریبون بررسی شده و به دست نویسنده می‌رسد.

نویسنده بعد از بررسی بریف محتوای شما، شروع به نگارش آن می‌کند.

بعد از اتمام نگارش، محتوای شما وارد مرحله اول کنترل کیفیت می‌شود تا ویراستار از لحاظ نگارشی و خوانایی آن را مورد بازبینی قرار دهد و در نهایت مخاطبان بتوانند ارتباط بهتری با متن برقرار کنند.

سپس محتوا وارد مرحله دوم کنترل کیفیت شده تا از لحاظ تطابق با بریف پرشده توسط شما بررسی شود و رعایت اصول سئویی نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

محتوا برای شما ارسال می‌شود تا اگر نیاز به ویرایش داشت، به نویسنده بازگردانده شود.

در صورتی که محتوای ارسالی مورد تایید شما باشد، سفارش آنلاین تولید محتوای شما نهایی می‌شود.

نظرات مشتریان

سوالات متداول

شما می‌توانید انواع خدمات تولید محتوای خود را مانند رپورتاژنویسی، محصول‌نویسی و تولید محتوای پست بلاگ (مقاله‌نویسی) به تریبون بسپارید. نویسنده‌های ما قبل از شروع نگارش محتوا ابتدا سایت و بلاگ شما را با دقت تمام بررسی می‌کنند تا لحن محتوای نهایی مطابق با محل انتشار محتوا (بلاگ، رسانه و…) باشد.

در پلتفرم محتوای تریبون، امکان نگارش محتوا به زبان‌های فارسی و انگلیسی وجود دارد. البته به زودی قرار است سفارش محتوا به زبان‌های بیشتری مثل عربی، اسپانیایی و آلمانی هم اضافه شود.

تیم تخصصی تریبون برای تمامی حوزه‌ها تولید محتوا می‌کند از جمله:

 • فروشگاهی
 • گردشگری
 • ورزشی
 • علمی و آموزشی
 • سرگرمی و هنر
 • سبک زندگی و مد
 • ارز دیجیتال
 • تکنولوژی
 • عمران و معماری
 • مالی و بانکی
 • پزشکی، بهداشت و سلامت
 • و…

ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که نویسنده‌های مجرب و خلاق را جذب کنیم. محتوانویس‌های تریبون جمعی از هیئت تحریریه‌ رسانه‌های مختلف نظیر تبیان،فرارو و …. هستند که با آشنایی با اصول محتوانویسی نگارش و تحریر محتوا را انجام می‌دهند. همچنین جمعی از نویسندگان زبده و دارای قلم از افراد حاضر در خیریه رعد را جذب تیم کرده‌ایم که علیرغم داشتن معلولیت جسمی، با کیفیت و اصولی‌ترین نگارش در زمینه رپورتاژنویسی و محتوای بلاگ درخواستی شما را در اختیارتان قرار می‌دهند.

محتوای نگارش‌شده توسط تریبون بر اساس نیاز مشتریان و اطلاعات دریافت شده از آن‌ها تولید می‌شود. این محتواها بر اساس اصول سئو (مطابق با آخرین به‌روزرسانی‌های گوگل مرتبط با محتوا برای کسب بهترین نتیجه)، قوانین نگارشی (تمامی اصول و قواعد دستور زبان فارسی رعایت می‌شود) نگارش می‌شوند. تمامی محتواهای تولیدشده با استفاده از نرم‌افزارهایی که کپی بودن متن را بررسی می‌کنند تست‌شده و سپس توسط افراد متخصص و تیم کنترل کیفیت بازنگری شده تا ایرادات آن به شکل کامل برطرف شود و قبل از تحویل محتوا، اصلاحات لازم انجام پذیرد.

بعد از انتخاب کمپین محتوای موردنیاز خود و پرداخت آن، می‌توانید تمام جزئیات (شامل موضوع، عنوان اصلی مطلب، زیرتیترها، کلمات کلیدی و انکرتکست‌ها) سفارش تولید محتوای خود را در قالبی که از پیش تعیین‌شده وارد کنید و توضیحات لازم خود را وارد کنید تا نویسنده با اطلاعات بیشتری بتواند مطلب شما را نگارش کند. در هنگام پرکردن اطلاعات، حتما به نیازهای مخاطبان هدف خود و رسانه‌ای که قرار است محتوا را در آن منتشر کنید، توجه داشته باشید تا محتوایی که در نهایت به دست شما می‌رسد، بتواند بهترین نتیجه ممکن را رقم بزند.

پس از دریافت فایل محتوا، می‌توانید درخواست ویرایش و بازبینی خود را از طریق تیکت ثبت کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. تا زمانی که شما از کیفیت محتوای دریافتی رضایت داشته باشید، امکان ویرایش و بازبینی مجدد وجود دارد.

بعد از پرداخت هزینه و ثبت سفارش تولید محتوا، می‌توانید مشخص کنید که محتوا به صورت ترجمه یا تالیف نوشته شود. اگر منبع خاصی مدنظر شما بود، می‌توانید برای نویسنده تعیین کنید تا از همان منابع برای تولید محتوا استفاده کند. در غیر این صورت نویسنده با مطالعه منابع مختلف برای نوشتن محتوا به صورت ترجمه یا تالیف استفاده می‌کند.

در راستای تولید محتوای باکیفیت، تمام محتواهایی که در تریبون نگارش می‌شوند، به صورت خاص برای همان کسب‌وکار نوشته شده و در اختیار هیچ کسب‌وکار دیگری قرار نمی‌گیرد.

در پلتفرم محتوای تریبون قبل از تولید محتوای متنی، سایت شما به صورت کلی از لحاظ محتوایی مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر کمبود یا ضعفی در این بخش وجود داشته باشد، برای برطرف‌کردن آن پیشنهاداتی از سمت کارشناسان تریبون داده می‌شود؛ اما استراتژی محتوایی جز خدماتی که تریبون ارائه می‌کند، نیست.

احتمالاً شما هم جمله معروف Content is King را شنیده‌اید. عبارتی که بیل گیتس، کارآفرین موفق دنیای دیجیتال گفته است؛ محتوا پادشاه است. همین یک نقل قول می‌تواند اهمیت محتوا را به خوبی یادآور شود. در واقع ما هر روز در حال استفاده از محتواهای مختلف هستیم. زمانی که به اخبار گوش می‌دهید در حال شنیدن یک محتوای خبری هستید. یا اگر کتابی در زمینه رشته تحصیلی‌تان می‌خوانید یک تولید محتوای تخصصی برای آن انجام شده. یا حتی همین مطلبی که در حال خواندن آن هستید. تقریباً هر کجا را که نگاه کنید در معرض یک محتوا هستید. شاید نه لزوماً متنی اما محتواهای تصویری، ویدیویی، صوتی و … همه جا پیدا می‌شود.

حالا سوال اینجاست که آیا شما برای سایت خود نیاز به خدمات تولید محتوا دارید؟ پاسخ مثبت است. تفاوت زیادی نمی‌کند در چه حیطه‌ای فعالیت می‌کنید. برای اینکه بتوانید خدمات خودتان را به گوش مخاطب برسانید نیاز به تولید محتوا دارید. یکی از راه‌های برقراری ارتباط با مخاطبین، مقالاتی است که برای آنها تهیه می‌کنید. اگر در یک حوزه خاص و علمی فعالیت می‌کنید، نیاز به تولید محتوای تخصصی دارید. حتی اگر چندان مطمئن نیستید که مخاطبان مستقیمی که در حال حاضر دارید، به سراغ مقالات سایت شما بیایند، باز هم نیاز است که سفارش تولید محتوای سئو‌شده بدهید. چرا که با این کار گوگل مطالب سایت شما را می‌شناسد و به آن امتیاز می‌دهد. این یعنی شروع وارد شدن کاربران جدید به سایت شما.‌

40% تخفیف

از زمان ثبت درخواست محتوا و تایید سفارش توسط نویسنده تا تحویل آن، ۵ تا ۴۸ ساعت فاصله دارید.

شما می‌توانید با استفاده از کد زیر از ۳۰درصد تخفیف تا سقف ۳۰۰هزار تومان بهره‌مند شوید.

کد تخفیف: yektanet-con50

مهلت اعتبار : ۱۵ آذر ۱۴۰۱