خدمات تولید محتوای تخصصی و با کیفیت در کمترین زمان

صدای کسب‌وکار شما شنیدنیست

خدمات تولید محتوای تخصصی تریبون

ضمانت ما، کیفیت ما

تیم تخصصی تولید محتوای تریبون، به شما کمک می‌کند تا با محتوای باکیفیت به اهداف مدنظر خود برسید. تمامی خدمات مربوط به تولید محتوا از جمله رپورتاژ آگهی، بلاگ‌پست، توضیح محصول و سوشال مدیا را می‌توانید با خیالی راحت به تیم محتوای تریبون بسپارید.

تهیه تولید محتوای تخصصی رپورتاژ آگهی

مجموعه تریبون با سابقه 3 ساله در زمینه رپورتاژ آگهی و تعامل با رسانه‌های بزرگ و متعدد و آشنایی کامل تیم تخصصی با حوزه سئو، می‌تواند محتواهای رپورتاژی شما را تولید و جهت انتشار، آن را در اختیار شما قرار دهد. محتواهای تولید شده در مجموعه تریبون بر پایه و اساس سئو بوده و قبل از نگارش، تیم تخصصی محتوا، سایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند تا تمامی ابعاد مورد نیاز جهت نگارش محتوایی با کیفیت برمبنای سئو پایه‌ریزی شود. همچنین براساس کلمات کلیدی موردنظر و جایگاه‌یابی رتبه‌ای کلمات کلیدی اصلی شما با ابزار تخصصی نردبون، چارچوب محتوایی اصولی حوزه شما را تعیین می‌کنند.

ما برای تولید محتوا چه‌کار میکنیم؟

تیم تخصصی تولید محتوای رپورتاژ آگهی تریبون، بر این واقف است که محتوای رپورتاژ آگهی با تولید محتوای بلاگ تفاوت دارد؛ چرا که تولید محتوای رپورتاژ می‌بایست براساس رسانه انتخابی باشد تا مخاطب‌های آن، با شما ارتباط برقرار کنند. ضمن رعایت اصول سئو در محتوای نگارش شده، تیم تولید محتوای تریبون لحن رسانه‌های تحت تعامل با این مجموعه را به خوبی شناخته و بر اساس آن نگارش و تحریر محتوا را انجام می‌دهد.

با سفارش تولید محتوای متنی چه خدماتی بدست می‌آورید؟

 • کیفیت بالای محتوای تولید شده
 • زمان‌بندی دقیق برای تولید محتوا در 24 ساعت
 • بررسی لندینگ و وبسایت شما پیش از تولید محتوا
 • استفاده از لحن رسانه انتخاب شده توسط شما برای تاثیرگذاری بیشتر محتوا
 • در نظر گرفتن اصول و قواعد رسانه انتخاب شده از جانب شما

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

یکی از دغدغه‌های مشتریان، هزینه‌ تولید محتواست. هزینه در کنار کیفیت، دو شاخصه مهمی هستند که نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا می‌کنند. هزینه تولید محتوا در تریبون به موارد مختلفی بستگی دارد. تعداد کلمات، حوزه فعالیت کسب‌وکار، ترجمه یا تالیف محتوا و نوع آن از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت نهایی هستند. این در حالی است که کیفیت محتواها برخلاف قیمت، متغیر نیست و در همه موارد ثابت است. تریبون هزینه یک محتوای باکیفیت را از شما دریافت می‌کند. 

خدمات تولید محتوا توسط تریبون در چه زمینه‌هایی ارائه می‌شود؟

 • گردشگری
 • حقوقی
 • پزشکی
 • فروشگاهی
 • تکنولوژی
 • ارز دیجیتال
 • ورزشی
 • علمی و آموزشی
 • سرگرمی و هنر
 • سبک زندگی و مد

برخی از مشتریان ما

برای تولید محتوای با کیفیت چه مراحلی طی می‌شود؟

اینفوگرافیک مراحل تولید محتوای متنی توسط تریبون

خدمات تولید محتوای تخصصی تریبون​

در کمترین زمان، بالاترین کیفیت را تجربه کن!

تیم تخصصی تولید محتوای تریبون، به شما کمک می‌کند تا با محتوای باکیفیت به اهداف مدنظر خود برسید. تمامی خدمات مربوط به تولید محتوا از جمله رپورتاژ آگهی، بلاگ‌پست، توضیح محصول و سوشال مدیا را می‌توانید با خیالی راحت به تیم محتوای تریبون بسپارید.

با سفارش تولید محتوای متنی چه خدماتی بدست می‌آورید؟

هیئت تحریریه رسانه ها از خبرنگار رسانه ها

تیم محتوای ما از جمعی نویسندگان رسانه‌ها نظیر تبیان،فرارو و ... تشکیل شده که محتوای کاملا منحصر به فرد و بر مبنای قواعد،اصول نگارشی و منطبق با لحن رسانه‌های مورد نظر شما را به تحریر در می‌آورند.

کیفیت بالا طبق گایدلاین

تیم ما پایبند به رعایت اصول اولیه رپورتاژ نویسی بوده و نویسندگان آن‌ها بر اساس گایدلاینی که توسط کنترل کیفیت این مجموعه تنظیم گردیده موظف به نگارش هستند تا محتوایی با کیفیت و اصولی به مشتریان تحویل داده شود.

ضمانت صد درصد ددلاین

تریبون ضمانت می‌کند که هر محتوا دقیقا در زمان توافقی که بین مشتری و مسئول محتوا نویس‌ها در نظر گرفته می شود به آن‌ها تحویل داده شود. در صورتی‌که این زمان و تاریخ با تعویق و تاخیر مواجه گردد، کل مبلغ دریافتی شما استرداد می‌گردد.

توانمندسازی افراد دارای محدودیت جسمی و حرکتی

تریبون با همکاری خیریه رعد شروع به توانمند‌سازی افراد خلاق و علاقه‌مند به زمینه تولید محتوا کرده است و هر فردی که استانداردهای لازم برای تولید محتوای با کیفیت را داشته باشد، با آن‌ها در این زمینه همکاری می‌نماید.

توجه به لحن و سبک رسانه

تیم تریبون به دلیل داشتن پایه انتشار رپورتاژ آگهی و تعامل با 1500 رسانه، مخاطبین و لحن رسانه‌ها را کاملا شناخته و بر اساس درگیر شدن بیشتر این مخاطبین، محتوا را به تحریر در می‌آورد که این به نوبه خود بیشترین بازدهی را برای کسب و کار مشتریان خواهد داشت.

بررسی ادبیات و لحن رسانه شما

تیم تخصصی تولید محتوای تریبون، جهت نگارش محتوا به منظور بلاگ و رپورتاژ به‌صورت تخصصی وبسایت شما را بررسی کرده و بر اساس متون قبلی شما و معرفی محصول و بلاگ، نگارش‌های لازم را انجام می‌شود تا متن تحریر شده 2 لحن نباشد.

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

یکی از دغدغه‌های مشتریان، هزینه‌ تولید محتواست. هزینه در کنار کیفیت، دو شاخصه مهمی هستند که نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا می‌کنند. هزینه تولید محتوا در تریبون به موارد مختلفی بستگی دارد. تعداد کلمات، حوزه فعالیت کسب‌وکار، ترجمه یا تالیف محتوا و نوع آن از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت نهایی هستند. این در حالی است که کیفیت محتواها برخلاف قیمت، متغیر نیست و در همه موارد ثابت است. تریبون هزینه یک محتوای با کیفیت را دریافت می کند.

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود:

X

محاسبه قیمت

درصد تخفیف
قیمت هر مقاله
قیمت کل
قیمت با تخفیف
ثبت سفارش

برای تولید محتوای با کیفیت چه مراحلی طی می‌شود؟

چه برندهایی با ما همکاری می‌کنند

اسنپ

سامانه حمل و نقل اینترنتی

اسنپ تیکت

سامانه خرید آنلاین بلیط

آژانس ادوایس

آژانس دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول

تیم تخصصی تولید محتوای تریبون هم در زمینه تولید محتوا برای رپورتاژ (رپورتاژ نویسی) و هم تولید محتوا برای بلاگ و معرفی محصول می‌تواند به شما خدمات لازم را ارائه دهد. تولید محتوای رپورتاژ بر اساس کمپین و مشخص نمودن رسانه‌های انتخابی شما انجام می‌شود و لحن و قواعد رسانه مورد نظر در آن لحاظ می شود. به همین جهت، محتوای بلاگ وبسایت شما کامل بازدید و رصد شده و سپس فرآیند نگارش محتوای تولید شده شروع می‌شود.

ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که نویسنده‌های مجرب و خوش قلم را جذب نماییم. محتوانویس‌های تریبون جمعی از هیئت تحریریه‌ رسانه‌های مختلف نظیر تبیان،فرارو و …. هستند که با آشنایی با اصول محتوانویسی نگارش و تحریر محتوا را انجام می‌دهند. همچنین جمعی از نویسندگان زبده و دارای قلم از افراد حاضر در خیریه رعد را جذب تیم کرده‌ایم که علیرغم داشتن معلولیت جسمی، با کیفیت و اصولی‌ترین نگارش در زمینه رپورتاژنویسی و محتوای بلاگ درخواستی شما را در اختیارتان قرار می‌دهند.

محتوای نگارش شده توسط تریبون بر اساس نیاز مشتریان و اطلاعات دریافت شده از آن‌ها تولید می‌شود. این محتواها بر اساس اصول سئو، قوانین نگارشی و منحصربه‌فرد بودن آن است و تمامی محتواهای تولید شده با استفاده از نرم افزارهایی که کپی بودن متن را بررسی می‌کنند تست شده و سپس  چندین بار توسط افراد متخصص و تیم کنترل کیفیت بازنگری شده تا ایرادات آن به شکل کامل بر طرف شود و قبل از نیاز به ادیت و ویراستاری توسط کارفرما، این اصلاحات صورت پذیرد تا در زمان مشتریان صرفه جویی شود

تیم تخصصی ما در زمینه‌های زیر اقدام به تولید محتوا می‌نماید:

 • فروشگاهی
 • گردشگری
 • ورزشی
 • علمی و آموزشی
 • سرگرمی و هنر
 • سبک زندگی و مد
 • ارز دیجیتال
 • تکنولوژی
 • عمران و معماری
 • مالی و بانکی
 • پزشکی، بهداشت و سلامت
 • و….

احتمالاً شما هم جمله معروف Content is King را شنیده اید. عبارتی که بیل گیتس، کارآفرین موفق دنیای دیجیتال گفته است؛ محتوا پادشاه است. همین یک نقل قول می تواند اهمیت محتوا را به خوبی یادآور شود. در واقع ما هر روز در حال استفاده از محتواهای مختلف هستیم. زمانی که به اخبار گوش می دهید در حال شنیدن یک محتوای خبری هستید. یا اگر کتابی در زمینه رشته تحصیلی تان می خوانید یک تولید محتوای تخصصی برای آن انجام شده. یا حتی همین مطلبی که در حال خواندن آن هستید. تقریباً هر کجا را که نگاه کنید در معرض یک محتوا هستید. شاید نه لزوماً متنی اما محتواهای تصویری، ویدیویی، صوتی و … همه جا پیدا می شود.

حالا سوال اینجاست که آیا شما برای وب سایت خود نیاز به خدمات تولید محتوا دارید؟ پاسخ مثبت است. تفاوت زیادی نمی کند در چه حیطه ای فعالیت می کنید. برای اینکه بتوانید خدمات خودتان را به گوش مخاطب برسانید نیاز به تولید محتوا دارید. یکی از راه های برقراری ارتباط با مخاطبین، مقالاتی است که برای آنها تهیه می کنید. اگر در یک حوزه خاص و علمی فعالیت می کنید، نیاز به تولید محتوای تخصصی دارید. حتی اگر چندان مطمئن نیستید که مخاطبان مستقیمی که در حال حاضر دارید، به سراغ مقالات سایت شما بیایند، باز هم نیاز است که سفارش تولید محتوای سئو شده بدهید. چرا که با این کار گوگل مطالب سایت شما را می شناسد و به آن امتیاز می دهد. این یعنی شروع وارد شدن کاربران جدید به وب سایت شما.

در زمینه قیمت تولید محتوا باید بگوییم که به نوع درخواست شما بستگی دارد. برای مثال هستند وب سایت هایی که در ابعاد بین الملل فعالیت می کنند و درخواست تولید محتوای سئو شده به زبان انگلیسی را دارند. یا نیاز به محتوایی برای معرف محصولات خود یا حتی صفحات اصلی وب سایت دارند. هر کدام از اینها بسته به حجم کار ممکن است قیمت متفاوتی بگیرد. ممکن است در جستجوهای خود به یک دسته وب سایت تولید محتوا بربخورید که حتی بسته به موضوع محتوای شما هزینه متفاوتی بگیرند. خصوصاً در زمینه تولید محتوای تخصصی این شرایط بسیار پیش می آید.

در تریبون می توانید با وارد شدن به پنل کاربری خود سفارشات و درخواست های خود را ثبت کنید تا بعد از بررسی شرایط قیمت سفارش تولید محتوا به شما داده شود. هزینه رپورتاژ آگهی هم که اغلب بیشتر از یک محتوای ساده است. چرا که در رپورتاژ آگهی معمولاً یک خط داستانی دنبال می شود و تبلیغ یا خبر نویسی یک کسب و کار انجام می گیرد.

 • در زمینه تعیین هزینه تولید محتوا عوامل زیر نیز ممکن است تاثیر گذار باشد.
 • تالیفی بودن یا ترجمه بودن محتوا
 • تخصصی یا عمومی بودن
 • تعداد کلمات و گاهاً حجم کل سفارش
 • زبان نوشتاری و لحن نویسنده
 • و …

یکی از دلایلی که باعث می شود صاحبان کسب و کار ها درخواست سفارش تولید محتوا کنند، بحث بهبود سئوی سایت است. سئوی وب سایت به طور کلی به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود. در سئوی داخلی امتیازی که یک متن توسط گوگل می گیرد اهمیت پیدا می کند. این امتیاز بر اساس چند معیار انجام می شود که در مجموعه تریبون برای تمامی محتواها رعایت خواهد شد. اولین مورد سئو کردن کلمه کلیدی است. عبارت یا کلمه ای که برای شما ارزش مند است و مطلب حول آن می چرخد را کلمه کلیدی می نامند. این در واقع همان عبارتی است که می خواهید هنگام سرچ کاربران در گوگل مطلب شما در نتایج نشان دهد.برای اطلاع بیشتر از میتوانید مقاله انتخاب کلمه کلیدی مطالعه نمایید.

مورد بعدی پاراگراف بندی و تیتربندی متن است که می بایست به صورت اصولی و درست انجام شود.. نقش تصاویر نیز در مطالب نباید فراموش شود. لینک گذاری داخلی و خارجی هم از مواردی است که توسط گوگل بررسی و امتیاز آن به نوشته تان تعلق می گیرد. مجموعه ای از این شرایط که می بایست در هر محتوای متنی که روی وب سایتتان قرار می گیرد رعایت شود، در تولید محتوای مطالب رعایت می شود.

هر قدر هم که محتوایی که تولید می کنید با ارزش باشد تا زمانی که بازدید کننده ای نداشته باشد فایده ای ندارد. این بازدید کننده است که مشخص می کند وب سایت شما دیده می شود یا خیر. این بازدید تنها زمانی میسر می شود که شما قبل از تولید محتوا از جامعه مخاطبین خود اطلاع داشته باشید و برای آنها تولید محتوا کنید. مخاطبان امروزی سایت ها مخاطبانی باهوش هستند و کیفیتی که در نتیجه الگوریتم های صحیح گوگل در اختیار آن ها قرار داده شده باعث می شود که به محتوای زرد و تبلیغاتی صرف اهمیتی ندهند. به همین خاطر مهم است که محتوایی که تولید می کنید ارزشی به مخاطب ارائه دهد.

به همین خاطر پیشنهاد می شود قبل از ثبت سفارش محتوا در پلتفرم تریبون، یک بررسی کامل از آنچه که میخواهید به مخاطب ارائه دهید انجام دهید و مشخص کنید که جامعه هدف شما چه کسانی هستند. این مطالب قرار است برای چه کسانی نوشته شود. آیا مخاطب شما مدیران وب سایت ها هستند؟ پس مقالات باید کمی لحن رسمی تر داشته باشد. یا شاید مخاطبین شما مادران خانه داری هستند که در حال جستجوی روش های جدید آموزشی اند. در این صورت باید با لحن عامیانه تر و اصطلاحات مناسب تری مطالب تولید شوند.