خرید رپورتاژ آگهی زومیت و مزایای آن

0

رسانه زومیت از سال ۸۹ شروع به کار کرده است و به دلیل رشد سریع و تعداد کاربران بالای، تبدیل به یکی از محبوب‌تری سایت‌ها برای سئو کاران و مدیران روابط عمومی سازمان ها که به دنبال خرید رپورتاژ آگهی و دیده شدن تولید محتوای خود و دریافت لینک سازی ارزشمند هستند، شده است.  حوزه‌های تحت پوشش این رسانه عمدتاً حوزه‌های مربوط به فناوری خصوصاً فناوری اطلاعات بوده و حوزه‌های دیگر را نیز به مرور افزوده است. امروزه در موضوعات کسب‌وکار، خودرو، علمی، فناوری اطلاعات، گجت‌ها و به طور کلی تازه‌های فناوری مطالب فراوانی در زومیت دیده خواهد شد.

لحن و ادبیات مورد استفاده در زومیت، علی‌رغم رسمی بودن نسبی آن، مناسب برای کاربران جوان بوده و با توجه به موضوعات تحت پوشش، وجود کاربران عمدتاُ جوان تایید می‌شود.

به ادعای این رسانه، ماهانه حدود ۱۵ میلیون بازدید صفحه (PageView) داشته و همچنین چندصدهزار فالوئر شبکه‌های اجتماعی.

مزایای رپورتاژ آگهی در زومیت

اگر هدف شما از خرید رپورتاژ آگهی در زومیت بک‌ لینک سازی و سئو است بسیار گزینه خوبی را انتخاب کرده‌اید. به اعتراف بسیاری از مشتریان تریبون که در این رسانه رپورتاژ و بک‌ لینک خود را گرفته‌اند از تاثیر بی‌نظیر آن گفته‌اند. به دلیل اتوریتی بالای این رسانه و همچنین اسپم اسکور پایین و بازدید بسیار مناسب، بک‌لینک‌های زومیت برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر هدف شما از خرید رپورتاژ آگهی در زومیت، روابط عمومی یا انتشار بیانیه یا خبری است که به سمع و نظر مخاطبان‌تان برسد هم زومیت رسانه مناسبی است. چرا که زومیت هم بازدید بسیار بالایی به طور روزانه دارد و هم این که رپورتاژ آگهی‌ ها را در صفحه اصلی نمایش خوهد داد. لذا وقتی در صفحه اصلی قرار می‌گیرد باعث می شود که رپورتاژ ها بازدید نسبتا خوبی به خود جلب کنند و علاوه بر آن تا همیشه در نتایج گوگل می‌تواند جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. از آنجایی که بیش از ۶۰ درصد ترافیک ورودی زومیت به صورت مستقیم (Direct) و با وارد کردن URL در مرورگر است، وجود خبری در صفحه اصلی این رسانه بسیار ارزشمند است. تنها مساله‌ای که ممکن است برای خبرها و روابط عمومی شما مناسب نباشد آن است که زومیت برای رپرتاژ اگهی‌ ها علاوه بر نمایش تگ تبلیغاتی بودن، جمله سلب مسئولیت از محتوا را در ابتدای خبر کار می‌کند که نشان دهد این محتوا سفارشی است و خودش در تهیه آن نقشی نداشته است. لذا تا حدی اعتبار و اعتماد خواننده از آن محتوا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

خرید رپورتاژ آگهی زومیت

رپورتاژ آگهی در زومیت با تعرفه رسمی، عرضه می‌شود. اگر شما قصد خرید آن را دارید در تریبون ثبت‌نام کنید تا این رسانه‌ و سایر رسانه‌های موردنظرتان را با حداکثر تخفیف ویژه ممکن خریداری نمایید.

خرید رپورتاژ آگهی زومیت

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.