خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران و مزایای آن

0

در این مطلب درباره مزایای رپورتاژ آگهی در عصر ایران و نیز نحوه خرید و قیمت آن خواهید خواند.

رسانه عصر ایران

سایت تحلیلی خبری عصر ایران در سال ۸۵ توسط جمعی از خبرنگاران راه‌اندازی شده است. به ادعا مدیران این رسانه، آن ها در تلاش بوده‌اند تا به هیچ حزب و گروه سیاسی وابسته نبوده و مستقلا صدای مردم را منعکس کنند. محتوای این رسانه غالبا خبری است اما به ارائه تحلیل‌ها و دیدگاه‌های کارشناسان و خبرنگاران همکار خود نیز می‌پردازد.

زمینه‌های تحت پوشش این رسانه شامل سیاست، اقتصاد، ورزش، خودرو، روان‌شناسی، فرهنگ و هنر، فناوری و سرگرمی است که در قالب محتوای متنی، تصویری و ویدئویی ارائه می‌شود. لحن و ادبیات این رسانه نیز نسبتا غیررسمی و دوستانه است که می‌توانید در حوزه نگارش رپورتاژ خود به این موضوع دقت کنید.

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در عصر ایران

اگر هدف شما از انتشار رپورتاژ آگهی در عصر ایران، سئو و کسب بک‌لینک است، یکی از بهترین سایت‌ها را انتخاب کرده‌اید. چرا که به گواه بسیاری از کسب‌وکارها بک‌لینکی که در قالب رپورتاژ آگهی از عصرایران گرفته‌اند بسیار در جایگاه نتایج گوگل آن‌ها تاثیرگذار بوده است. ضمن آن که طبق معیارهای سایت Moz دامین اتوریتی این سایت ۶۰ بوده که عدد قابل توجهی است.

و اگر هدف شما از انتشار رپورتاژ آگهی برندینگ یا روابط عمومی است و به دنبال دیده شدن و خوانده شدن محتوای خود هستید نیز رپورتاژ آگهی در عصرایران بسیار بسیار تاثیرگذار است. از این رو که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های رسانه عصرایران بالا و باکیفیت آن است. این رسانه از نظر رنک الکسا مدت‌هاست که زیر ۵۰ ایران است و نیز روزانه چندصد هزار بازدیدکننده دارد. مزیت مهم دیگر این رسانه آنست که اخباری که در قالب رپورتاژ آگهی در عصر ایران منتشر می‌شود مانند سایر اخبار این سایت با ان رفتار شده و در صفحه اصلی در بخش آخرین اخبار نمایش داده می شود. جمله سلب مسئولیت یا برجسته کردن تگ رپورتاژ آگهی هم در این سایت دیده نمی‌شود که از دیگر مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران می‌باشد.

خرید رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران

برای خرید رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران می‌توانید از طریق صفحه ثبت‌نام تریبون اقدام کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و پایین‌ترین قیمت ممکن را از ما بخواهید. تعرفه رسمی این سایت تا تاریخ انتشار این محتوا یک میلیون و چهارصد هزار تومان می‌باشد که تریبون می‌تواند برای شما با تخفیف بسیار بسیار استثنایی این رپورتاژ آگهی را خریداری نماید.

برای کسب اطلاعات درباره دیگر پکیج ها و قیمت های رپورتاژ آگهی میتوانید مطلب خرید رپورتاژ آگهی مشاهده نمایید.

خرید رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.