دیده شدن چند برابری رپورتاژ آگهی، با جایگاه‌های خبری تریبون

1

همیشه کسب‌وکارها برای رساندن پیام‌های تبلیغاتی یا روابط عمومی خود به مخاطبان و ذی‌نفعان نیازمند رسانه‌‌های مختلف بوده‌اند. هنگامی که یک کسب‌وکار می‌خواهد خبری را منتشر کند این رسانه‌ها هستند که می‌توانند در این امر کمک‌رسان کسب‌وکارها باشند و با انتشار اخبار آن‌ها، لابه‌لای خبرهای خود تحت عنوان رپورتاژ آگهی، پیام را منتقل کنند. اما رسانه‌ها خودشان روزانه ده‌ها خبر و مطلب مهم دارند که در صفحه اصلی وب‌سایت خود قرار می‌دهند و ده‌ها خبر با اولویت و اهمیت کمتر که در سرویس‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و … قرار می‌دهند.

حال موضوع این جاست که از طرفی رسانه‌ها با توجه محدودیت فضای صفحه اصلی خود، نمی‌توانند بسیاری از اخبار کسب‌وکارها را پوشش دهند و از طرف دیگر کسب‌وکارها دوست دارند در صفحه اصلی باشند تا محتوای‌شان بیشتر و بیشتر دیده شود. رسانه‌ها در بسیاری از موارد علاقه‌ای به انتشار اخبار کسب‌وکارها در صفحه اصلی خود ندارند که این موضوع می‌تواند به دلایل مشکلاتی مثل محدودیت فضای صفحه اصلی، هم‌سبک نبودن محتوای رپورتاژ‌ آگهی با فضای رسانه، کیفیت پایین محتوا، تبلیغاتی بودن محتوا و … باشد. بسیاری از رسانه‌ها سرویسی دارند تحت عنوان‌هایی مثل بازار، اخبار شرکت‌ها، رپورتاژ آگهی که در صفحات داخلی کار می‌شوند. هنگامی که این اتفاق رخ می‌دهد، آن رپورتاژ احتمال دیده شدن پایینی خواهد داشت مگر این که آنقدر جذاب باشد که از گوگل بتواند ترافیک خوبی جذب کند.

حال با این وجود کسب‌وکارها نمی‌توانند آن‌چنان در زمینه رساندن پیام خود موفق باشند. تریبون با شناسایی این مساله تلاش داشته است تا آن را به بهترین شکل برطرف سازد. کسب‌وکارهایی که هدف‌شان از انتشار رپورتاژ اگهی بیشتر روابط عمومی و رساندن پیامی است تا گرفتن بک‌لینک و بهینه‌سازی خارجی سایت شان می‌توانند از جایگاه‌های خبری تریبون استفاده کنند. این جایگاه‌ها با عناوینی مثل «از دنیای کسب‌وکار» یا «از کسب‌وکارها» در صفحات اصلی رسانه‌ها قرار گرفته و به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا رپورتاژهای خود را در صفحات اصلی قرار داده و به دیده شدن چندبرابری آن‌ها کمک می‌کنند.

شما هم اگر کمپین‌های خبری و تبلیغات رپورتاژ خود را از طریق تریبون اجرا کنید این امکان را خواهید داشت تا از این ظرفیت بهره‌مند شوید تا محتوای خود را به دید چند صد هزار نفر در روز برسانید.برای خرید رپورتاژ آگهی و فعالسازی جایگاه خبری کلیک نمایید. 

1 دیدگاه
  1. خرید بازی evolution می گوید

    بسیار جالب بود و موفق باشید و خسته نباشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.