دیده شدن چند برابری رپورتاژ آگهی

به‌ روزرسانی شده در ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

|

دیده شدن چند برابری رپورتاژ آگهی با جایگاه‌های خبری تریبون

همیشه کسب‌وکارها برای رساندن پیام‌های تبلیغاتی یا روابط عمومی خود به مخاطبان و ذی‌نفعان نیازمند رسانه‌‌های مختلف بوده‌اند. هنگامی که یک کسب‌وکار می‌خواهد خبری را منتشر کند این رسانه‌ها هستند که می‌توانند در این امر کمک‌رسان کسب‌وکارها باشند و با انتشار اخبار آن‌ها، لابه‌لای خبرهای خود تحت عنوان رپورتاژ آگهی، پیام را منتقل کنند. اما رسانه‌ها خودشان روزانه ده‌ها خبر و مطلب مهم دارند که در صفحه اصلی وب‌سایت خود قرار می‌دهند و ده‌ها خبر با اولویت و اهمیت کمتر که در سرویس‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و … قرار می‌دهند. حال موضوع این جاست که از طرفی رسانه‌ها با توجه به محدودیت فضای صفحه اصلی خود، نمی‌توانند بسیاری از اخبار کسب‌وکارها را پوشش دهند و از طرف دیگر کسب‌وکارها دوست دارند در صفحه اصلی باشند تا محتوای‌شان بیشتر و بیشتر دیده شود. رسانه‌ها در بسیاری از موارد علاقه‌ای به انتشار اخبار کسب‌وکارها در صفحه اصلی خود ندارند که این موضوع می‌تواند به دلایل مشکلاتی مثل محدودیت فضای صفحه اصلی، هم‌سبک نبودن محتوای رپورتاژ‌ آگهی با فضای رسانه، کیفیت پایین محتوا، تبلیغاتی بودن محتوا و … باشد. بسیاری از رسانه‌ها سرویسی دارند تحت عنوان‌هایی مثل بازار، اخبار شرکت‌ها، رپورتاژ آگهی که در صفحات داخلی کار می‌شوند. هنگامی که این اتفاق رخ می‌دهد، آن رپورتاژ احتمال دیده شدن پایینی خواهد داشت مگر این که آنقدر جذاب باشد که از گوگل بتواند ترافیک خوبی جذب کند. حال با این وجود کسب‌وکارها نمی‌توانند آن‌چنان در زمینه رساندن پیام خود موفق باشند. تریبون با شناسایی این مساله تلاش داشته است تا آن را به بهترین شکل برطرف سازد. کسب‌وکارهایی که هدف‌شان از انتشار رپورتاژ اگهی بیشتر روابط عمومی و رساندن پیامی است تا خرید بک‌ لینک و بهینه‌سازی خارجی سایت شان می‌توانند از جایگاه‌های خبری تریبون استفاده کنند. این جایگاه‌ها با عناوینی مثل «از دنیای کسب‌وکار» یا «از کسب‌وکارها» در صفحات اصلی رسانه‌ها قرار گرفته و به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا رپورتاژهای خود را در صفحات اصلی قرار داده و به دیده شدن چندبرابری آن‌ها کمک می‌کنند.

جایگاه خبری چیست؟

در برخی از سایت‌هایی که به عنوان رسانه فعالیت می‌کنند، قسمتی درنظر گرفته‌شده که داخل آن لینک چند رپورتاژ قرار می‌گیرد. به این قسمت جایگاه خبری می‌گویند و معمولا بین 4 تا 6 لینک به‌صورت روزانه در آن قرار می‌گیرد. جایگاه خبری می‌تواند کمک زیادی به افزایش بازدید رپورتاژ شما کند. در ادامه بیشتر از تاثیرات این بخش خواهیم گفت.

تاثیر جایگاه خبری در دیده‌شدن چند برابری رپورتاژ آگهی‌ها

تعداد زیادی از متخصصان سئو رپورتاژ آگهی را روشی برای بهبود سئو و در نهایت برندینگ می‌دانند؛ اما می‌توان از رپورتاژ آگهی تاثیرات مثبت دیگری مثل جذب مخاطب هم دریافت کرد. شاید پیش خود فکر کنید که برای دیده‌شدن رپورتاژ شما در میان خیل انبوهی از اخبار و اطلاعاتی که روزانه در سایت‌های خبری و رسانه‌ها شانس کمی وجود دارد. هرچقدر هم محتوای شما مفید و کاربردی باشد، تا زمانی که دیده نشود و آن را مطالعه نکنند، نمی‌توانید انتظار جذب مخاطب را داشته باشید. درست همینجاست که نقش جایگاه خبری مشخص می‌شود و تاثیر آن را بهتر درک خواهید کرد. حضور شما در جایگاه خبری سایت‌ها و خبرگزاری‌های مطرح ایران کمک می‌کند که مطلب شما بیشتر دیده شود، بازخورد بهتری داشته باشد و اعتبار بیشتری به صفحه شما انتقال یابد.
در تریبون بخوانید : رپورتاژ آگهی چیست

جایگاه خبری چه سایت‌هایی را میتوان در تریبون رزرو کرد؟

تمامی سایت‌ها جایگاه خبری ندارند و تنها برخی از آن‌ها هستند که چنین امکانی را برای کاربران خود فراهم می‌کنند. برای رپورتاژ خود می‌توانید در جایگاه خبری سایت‌های زیر تبلیغ کنید.
  • فردا نیوز
  • خبرگزاری الف
  • انتخاب
  • نامه نیوز
  • فرارو
  • پارس نیوز

آیا جایگاه خبری تاثیری بر سئو سایت دارد؟

جایگاه خبری روی سئو هم می‌تواند تاثیرگذار باشد؛ چون از یک خبرگزاری معتبر یک لینک فالو به رپورتاژ ما داده می‌شود. این لینک می‌تواند اعتبار خوبی به رپورتاژ ما دهد و باعث بهبود رتبه آن در نتایج جستجو شود. با افزایش رتبه می‌توانید امیدوار باشید که مخاطبان بیشتری به سمت سایت شما جذب شوند و طیف گسترده‌ای از افراد آن را مطالعه کنند.

چگونه در تریبون جایگاه خبری رزرو کنیم؟

بعد از اینکه در پنل تریبون رپورتاژ خود را منتشر کردید، می‌توانید از طریق دکمه امکانات، جایگاه خبری فعال کنید. برای رزرو جایگاه در یکی از سایت‌های گفته‌شده بهتر است به دو نکته زیر دقت کنید.
  • رسانه در چه صفحه‌ای از سایت خود این جایگاه را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • مدت زمانی که می‌خواهید جایگاه داشته باشید. (حداکثر 100 روز)
  • حتما رپورتاژ را توسط تریبون منتشر کرده باشید.
بعد از انتخاب این موارد، درخواست شما در صف انتظار ثبت می‌شود تا در اولین فرصت در جایگاه خبری رسانه قرار گیرد. هزینه هر روز حضور در جایگاه خبری رسانه‌ها 300 هزارتومان است. شما هم اگر کمپین‌های خبری و تبلیغات رپورتاژ خود را از طریق تریبون اجرا کنید این امکان را خواهید داشت تا از این ظرفیت بهره‌مند شوید تا محتوای خود را به دید چند صد هزار نفر در روز برسانید.

برای خرید رپورتاژ آگهی و فعالسازی جایگاه خبری کلیک نمایید. 

هرچقدر هم محتوای شما مفید و کاربردی باشد، تا زمانی که دیده نشود و آن را مطالعه نکنند، نمی‌توانید انتظار جذب مخاطب را داشته باشید. درست همینجاست که نقش جایگاه خبری مشخص می‌شود و تاثیر آن را بهتر درک خواهید کرد.

تریبون با شناسایی این مساله تلاش داشته است تا آن را به بهترین شکل برطرف سازد. کسب‌وکارهایی که هدف‌شان از انتشار رپورتاژ اگهی بیشتر روابط عمومی و رساندن پیامی است تا خرید بک‌ لینک و بهینه‌سازی خارجی سایت‌شان می‌توانند از جایگاه‌های خبری تریبون استفاده کنند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از جدیدترین اخبار و مقالات حوزه دیجیتال مارکتینگ مطلع شوید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک‌گذاری‌:

مطالب مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از اخبار روز سئو و روابط عمومی باخبر باش
آخرین رازهای گوگل درباره رتبه‌بندی سایت‌ها در جدیدترین ایبوک تریبون

برای دریافت رایگان ایبوک فقط روی دکمه زیر کلیک کنید.