درباره ما | تریبون

صدای کسب‌وکار شما شنیدنیست

درباره ما

اعضای تیم تریبون

چرا به وجود آمدیم؟

در اسفند ماه سال ۹۷ به دنبال گسترش فعالیت‌های مجموعه یکتانت در فضای تبلیغات آنلاین، ایده تریبون با دغدغه ایجاد بستری سازنده برای رشد همزمان رسانه‌های کشور، کسب‌و‌کارهای آنلاین و رشد محتوای فارسی در بستر‌ وب مطرح شد و تریبون از مهرماه سال ۹۸ به طور رسمی شروع به فعالیت کرد.

چطور می‌توانستیم بستری سازنده ایجاد کنیم؟

تریبون به صورت رسمی از مهر ۹۸ شروع به کار نمود. ما همواره در تلاش هستیم تا با خلق بستری مناسب در وقت افراد صرفه‌جویی کرده و کمک کنیم تا تبلیغ‌کنندگان بهترین نتایج را از کمپین‌های تبلیغات رپورتاژ خود گرفته و همچنین رسانه‌های آنلاین درآمد بیشتری کسب کنند.

ما چه‌کار می‌کنیم؟

ما به عنوان یک پلتفرم بین رسانه‌ها و کسب‌وکارها، امکان انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های پرمخاطب ایرانی و انگلیسی زبان را آسان ساخته‌ایم و اطلاعات و داده‌های حاصل از رپورتاژ را در اختیار کسب‌کارها قرار می‌دهیم تا به صورت منظم و بهینه از رپورتاژ استفاده نمایند.

در تریبون تبلیغ‌کنندگان می‌توانند پرمخاطب‌ترین و بزرگترین رسانه‌های کشور را به همراه اطلاعات کامل آن‌ها در اختیار داشته باشند و برای برنامه‌ریزی، پیگیری و انتشار رپورتاژهای خود کمترین زمان را صرف کنند.

در حال حاضر ما با بیش از ۱۰۰۰ رسانه معتبر ایرانی همکاری می‌نماییم و سعی داریم تا ارزان‌تر و با کیفیت‌تر از دیگر پلتفرم‌ها خدمات مربوط به رپورتاژ آگهی را در اختیار مجموعه‌ها قرار ‌دهیم.

ما مفتخر هستیم که تاکنون بیش از ۸۰۰۰ کسب و کار تریبون را برای مدیریت و انتشار رپورتاژهای خود انتخاب کرده‌اند و تا به این لحظه بیش از ۱۰۰۰۰ کمپین موفق در این بستر منتشر شده است. خوشحالیم که در این مسیر کنار شما بوده‌ایم.

اهداف ما چیست؟

همه تلاش تریبون در راستای این است که کسب و کار‌های آنلاین با صرف کمترین وقت بهترین نتیجه‌‌‌ را از رپورتاژ آگهی بگیرند و رسانه‌های آنلاین به درآمدهای بالاتری دست یابند و در نتیجه انگیزه کافی برای تولید‌محتوای با کیفیت فارسی داشته باشند.

برخی مشتریان ما