سومین گزارش جامع سئو منتشر شد
دانلود رایــگان

به‌ روزرسانی شده در ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

|

ایبوک «روابط عمومی مدرن» منتشر شد

روابط عمومی یکی از حوزه‌هایی محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شاید برخی از افراد، روابط عمومی را با بیانیه‌های منتشرشده در هنگام بحران به خاطر بیاورند یا تصور کنند که در عصر دیجیتال این حوزه شکل گرفته است.

اما روابط عمومی از سال‌ها قبل در ادبیات کسب‌وکارها وجود داشته و فقط با توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال و گسترش رسانه‌های جمعی، شکل و شمایل تازه‌تری به خود گرفته است.

ما به تازگی در تریبون، ایبوکی با عنوان «روابط عمومی مدرن» منتشر کرده‌ایم که راهنمای کاملی است برای افرادی که قصد دارند با حوزه روابط عمومی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

در این کتاب الکترونیکی، درباره تاریخچه روابط عمومی مدرن، تفاوت آن با شیوه سنتی و نقشی که در کسب‌وکارهای امروزی ایفا می‌کند، سخن گفته شده است. همچنین یک فصل کامل از آن به استراتژی‌ها و تاکتیک‌های روابط عمومی مدرن می‌‌‌پردازد تا نقشه راه مناسبی را برای متخصصان این حوزه فراهم کند و ابزارهایی که یک متخصص روابط عمومی در فضای مدرن باید در اختیار داشته باشد را معرفی می‌کند.

در انتهای این ایبوک هم ساختار تیم‌های روابط عمومی در یک سازمان و مهارت‌های که باید کسب کنید تا تبدیل به یک متخصص روابط عمومی شوید را بیان کرده‌ایم.
ایبوک روابط عمومی مدرن شامل مثال‌های فراوانی از نمونه‌های داخلی و خارجی است و برای هرکسی که در حوزه روابط عمومی فعالیت می‌کند، می‌تواند کاربردی باشد. 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از جدیدترین اخبار و مقالات حوزه دیجیتال مارکتینگ مطلع شوید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک‌گذاری‌:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *