فرق رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک در چیست؟

4

یکی از موضوعات مهم در زمینه بازاریابی دیجیتال، سئو وب سایت است که با توجه به تعدد وب سایت‌های ایجاد شده و رقابت سنگینی که بین موضوعات هم دسته وجود دارد توجه کردن به بهینه سازی موتورهای جستجو می‌تواند شما را از سایر رقبا جدا کرده و در وضعیت مناسب‌تری قرار دهد. در زمینه سئو وب سایت، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی دارای اهمیت است که تفاوت‌های مختلفی بین این دو شیوه دیده می‌شود.

آشنایی با رپورتاژ آگهی و بک لینک

شاید ابتدا لازم باشد که قبل از خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی از تعریف آن اطمینان حاصل کنید تا بتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. بک لینک به عنوان یک لینک خروجی از صفحه سایت به صفحه دیگر سایت است که به صورت مستقیم قابل انجام است. در خرید بک لینک تنها یک کلمه از لینک سایت شما در سایت پربازدید دیگری منتشر می‌شود که به کمک آن کلمه، کاربران مختلف می‌توانند وارد سایت شما شوند و رتبه‌ی سایت شما بهبود پیدا می‌کند.

رپورتاژ آگهی یک شیوه امروزی‌تر از بک لینک بوده که دارای فواید بسیاری است، برای استفاده از رپورتاژ آگهی ضمن داشتن مهارت کافی برای نگارش آن، باید بتوانید یک وب سایت میزبان مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی پیدا کنید. در واقع رپورتاژ آگهی به گونه‌ای است که ابتدا نیاز به محتوا جالب و جذاب دارد و سپس با قرار دادن چند لینک فالو می‌توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد تفاوت رپورتاژ آگهی با خرید بک لینک مطالب کاربردی و مفیدی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. می‌دانید که سئو به عنوان یک بخش همیشگی بهبود وب سایت در موتورهای جستجو است که مدیران کسب و کارها باید برای پیشرفت وب سایت خود از آن استفاده کنند. توجه کردن به لینک‌سازی به اندازه نگارش متون جذاب و تخصصی دارای اهمیت است.

آشنایی با بک لینک

یکی از اصول مناسب برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو درج بک لینک است. باید توجه داشته باشید که تمامی بک لینک‌های ایجاد شده دارای ارزش نبوده و از نظر موتور جستجو، آن دسته از لینک‌هایی دارای اهمیت است که از وب سایت باکیفیت و دارای محتوای با ارزش گرفته شده باشد. یکی از شیوه‌های مفید برای گرفتن بک لینک نوشتن یک محتوای مناسب است. توجه داشته باشید که خرید بک لینک پولی از نظر گوگل مردود است و می‌تواند برای آینده سایت مضر باشد.

خرید بک لینک توصیه نمی‌شود چرا که اضافه شدن هزاران لینک به سایت شما در عرض یک هفته تا یک ماه برای گوگل دارای ابهام بوده و ممکن است وب سایت شما، در خطر وضعیت اسپم قرار بگیرد. شما با خرید بک لینک و درج آن در هدر یا ساید بار وب سایت میزبان، به یک باره به وب سایت خود لینک‌های فراوان تزریق کرده که این امر می‌تواند تهدید جدی برای پنالتی شدن وب سایت شما باشد. همان طور که اشاره شد برای درج بک لینک بهتر است به دنبال نگارش یک محتوای مناسب و جذاب باشید،  این روش می‌توانید بسیار مفید و کلیدی باشد.

آشنایی با رپورتاژ

رپورتاژ به معنی ارتباط دهنده دو سایت از لحاظ محتوایی به یک دیگر است که به دلیل این که ماهیت تبلیغاتی نداشته و می‌تواند معرف خدمات و امکانات مختلف یک کسب و کار باشد مورد توجه مدیران قرار گرفته است. رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین راه‌های بهبود وضعیت سئو سایت بوده که این شیوه مورد رضایت بسیاری از مدیران است. بهره‌مندی از رپورتاژ آگهی می‌تواند باعث ایجاد وضعیت رقابتی در بین وب سایت‌های مختلف شود.

برای درج رپورتاژ آگهی اگر بتوانید از خدمات وب سایت تریبون استفاده کنید قطعاً موفق خواهید شد چرا که این سایت ارائه دهنده خدمات رپورتاژ آگهی بوده و کاربران واقعی را به خود اختصاص داده است که این امر می‌تواند در بهبود وضعیت سایت شما مؤثر باشد.

تفاوت بک لینک با رپورتاژ آگهی

فرق بک لینک با رپورتاژ آگهی

استفاده از هر کدام از روش‌های بالا با توجه به شرایط وب سایت شما تعیین می‌شود اما به صورت کلی می‌توان بیان کرد که استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی می‌تواند موفقیت زیادی در بهبود وب سایت شما در موتورهای جستجو داشته باشد. رپورتاژ آگهی بهترین شیوه برای لینک بیلدینگ است و برخلاف خرید بک لینک، به صورت دائمی در وب سایت‌های مختلف درج می‌شود که این امر یک مزیت کلیدی محسوب می‌شود.

بک لینک می‌تواند در صفحات مختلف یک سایت تاثیرات مختلفی داشته باشد که این امر یک عامل تهدید کننده برای وب سایت شماست اما با انتشار یک رپورتاژ آگهی می‌تواند از مزیت یک صفحه به صورت کامل و مفید بهره‌مند شوید. در متن رپورتاژ آگهی شما بدون توجه به تبلیغات، می‌تواند محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و تصاویر مرتبط با موضوع خدمات خود را در متن درج کنید. هزینه بک لینک باید به صورت دوره‌ای پرداخت شود تا تأثیر مناسبی در درازمدت داشته باشد اما در درج رپورتاژ آگهی تنها یک بار پرداخت هزینه انجام می‌شود.

واکنش موتور جستجو نسبت به خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

قطعاً موتور جستجوی گوگل و سایر موتورهای هوشمند واکنش‌های متفاوتی نسبت به خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی از خود نشان می‌دهند. همان طور که بیان شد بک لینک با انتشار یک کلمه در سایت میزبان، مخاطبین هدف را به وب سایت شما هدایت می‌کند که در شیوه خرید رپورتاژ آگهی روند کار کمی متفاوت است چرا که رپورتاژ آگهی به عنوان یک تبلیغ غیرمستقیم کالا و خدمات محسوب شده که دارای چند لینک فالو است.

موتورهای جستجو به دلیل تخلفات زیادی که در زمینه خرید بک لینک وجود دارد واکنش‌های حساس‌تری نسبت به درج رپورتاژ آگهی از خود نشان می‌دهند. برای این که بتوان از بک لینک و رپورتاژ آگهی به شکل مناسبی استفاده کرد تا ربات گوگل آن را تخلف محسوب نکند بهتر است از وب سایت‌های متخصص در این زمینه نظیر تریبون استفاده کرد.

استفاده از بک‌لینک انبوه چطور میتواند برای سایت مضر باشد؟ با هم ببینیم:

 

نکات کلیدی در زمینه خرید بک لینک و رپورتاژ

صاحبان کسب و کار اینترنتی برای اینکه بتوانند وب سایت خود را در رتبه‌های نخست موتورهای جستجو قرار دهند باید از شیوه‌های صحیح لینک بیلدینگ استفاده کنند. روش‌های مختلفی برای افزایش و بهبود رتبه‌ی سایت وجود دارد که خرید رپورتاژ آگهی  بجای خرید بک لینک یکی از این شیوه‌هاست. استفاده از ثبت رپورتاژ آگهی به دلیل تخلفات کمتری که ممکن است صورت بگیرد برای وب سایت بهتر است.

اگر خرید بک لینک به شکل نامناسب و غیر اصولی انجام شود قطعاً گوگل با استفاده از ربات‌های خود می‌تواند آن را تشخیص دهد و سایت متخلف را جریمه کند. به مدیران کسب و کارهای مختلف توصیه می‌شود برای این که بتوانند پیشرفت سایت خود را از لحاظ سئو در یک بستر مناسب انجام دهند به جای خرید بک لینک از خرید رپورتاژ آگهی استفاده کنند.


به‌صرفه‌ترین خرید رپورتاژ آگهی را با تریبون تجربه کنید.


سخن پایانی

مدیران کسب و کار مختلف برای این که بتوانند در دنیای پررقابت امروزی، وب سایت خود را در بین سایر وب سایت‌های رقبا در وضعیت بهتری قرار دهند باید از خدمات لینک سازی استفاده کنند. در بین خدمات مختلف لینک سازی، رپورتاژ آگهی و بک لینک وجود داشته که هر کدام در شرایط مخصوص به خود می‌تواند بازدهی مختلفی داشته باشد. مدیران وب سایت‌ها بهتر است از خدمات سایت‌های معتبر استفاده کنند تا بتوانند نتیجه مناسبی را کسب کنند.

تفاوت رپورتاژ آگهی با خرید بک لینک مشخص بوده و پیشنهاد ما ثبت رپورتاژ آگهی درسایت‌های با اعتبار بالا مانند سایت‌های خبری و دریافت لینک دائمی است بجای خرید بک لینک موقت. اگر می‌خواهید رپورتاژ آگهی را در وب سایت‌های کلیدی و معتبر ثبت کنید می‌توانید از خدمات وب سایت تریبون استفاده کنید، چرا که این وب سایت با داشتن کاربران واقعی و زیر مجموعه‌های معتبر می‌تواند جایگاه وب سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود ببخشد.

4 دیدگاه‌ها
 1. سینا می گوید

  ممنون مفید بود متاصفانه بک لینک انبوه سایت داغون میکنه

  1. روناک شاکری می گوید

   ممنونم سینا جان بابت درج نظرت
   بله دقیقا همینطوره؛ به خصوص که گوگل روزبه‌روز در درک لینکسازی‌های اسپم و غیر طبیعی باهوشتر میشه. شاید در کوتاه مدت کسی نتیجه بگیره ولی قطعا بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی سایتش ضربه خواهد خورد.

 2. کد آهنگ پیشواز رایتل می گوید

  عالی بود ممنونم

 3. فروش سیم کارت همراه اول اعتباری می گوید

  واقعا ریپورتاژ راه عاقلانه تریه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.