خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی!

4

یکی از شیوه‌هایی که برای افزایش رتبه سایت و ترافیک آن مد نظر مدیران است خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی است. خرید بک لینک یا رپورتاژ اگر به صورت کاملاً اصولی و استاندارد انجام شود می‌تواند باعث بهبود رتبه‌ی سایت در موتورهای جستجو شود. تفاوت‌هایی نیز در بین خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی وجود داشته که توجه کردن به جزئیات آن حائز اهمیت است.

مدیران کسب و کار برای رقابت در دنیای پرمشغله امروزی بهتر است به دنبال لینک سازی اصولی باشند تا بتوانند وب سایت خود را برندسازی کنند. امروزه موضوع سئو و لینک سازی بسیار گسترده‌تر از قبل شده است و برای رتبه گیری سایت‌ها در موتورهای جستجو از شیوه‌های مختلف سئو استفاده می‌شود. متداول‌ترین شیوه‌ها برای بهبود رتبه سایت خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی است. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد این دو موضوع مطالب مهمی را برای شما عزیزان بیان کنیم.

تعریف بک لینک و رپورتاژ آگهی

شاید ابتدا لازم باشد که قبل از خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی از تعریف آن اطمینان حاصل کنید تا بتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. بک لینک به عنوان یک لینک خروجی از صفحه سایت به صفحه دیگر سایت است که به صورت مستقیم قابل انجام است. در خرید بک لینک تنها یک کلمه از لینک سایت شما در سایت پربازدید دیگری منتشر می‌شود که به کمک آن کلمه، کاربران مختلف می‌توانند وارد سایت شما شوند و رتبه‌ی سایت شما بهبود پیدا می‌کند.

رپورتاژ آگهی یک شیوه امروزی‌تر از بک لینک بوده که دارای فواید بسیاری است، برای استفاده از رپورتاژ آگهی ضمن داشتن مهارت کافی برای نگارش آن، باید بتوانید یک وب سایت میزبان مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی پیدا کنید. در واقع رپورتاژ آگهی به گونه‌ای است که ابتدا نیاز به محتوا جالب و جذاب دارد و سپس با قرار دادن چند لینک فالو می‌توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

خرید بک لینک

واکنش موتور جستجو نسبت به خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

قطعاً موتور جستجوی گوگل و سایر موتورهای هوشمند واکنش‌های متفاوتی نسبت به خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی از خود نشان می‌دهند. همان طور که بیان شد بک لینک با انتشار یک کلمه در سایت میزبان، مخاطبین هدف را به وب سایت شما هدایت می‌کند که در شیوه خرید رپورتاژ آگهی روند کار کمی متفاوت است چرا که رپورتاژ آگهی به عنوان یک تبلیغ غیرمستقیم کالا و خدمات محسوب شده که دارای چند لینک فالو است.

موتورهای جستجو به دلیل تخلفات زیادی که در زمینه خرید بک لینک وجود دارد واکنش‌های حساس‌تری نسبت به درج رپورتاژ آگهی از خود نشان می‌دهند. برای این که بتوان از بک لینک و رپورتاژ آگهی به شکل مناسبی استفاده کرد تا ربات گوگل آن را تخلف محسوب نکند بهتر است از وب سایت‌های متخصص در این زمینه نظیر تریبون استفاده کرد.

نکات کلیدی در زمینه خرید بک لینک و رپورتاژ

صاحبان کسب و کار اینترنتی برای اینکه بتوانند وب سایت خود را در رتبه‌های نخست موتورهای جستجو قرار دهند باید از شیوه‌های صحیح لینک بیلدینگ استفاده کنند. روش‌های مختلفی برای افزایش و بهبود رتبه‌ی سایت وجود دارد که خرید رپورتاژ آگهی  بجای خرید بک لینک یکی از این شیوه‌هاست. استفاده از ثبت رپورتاژ آگهی به دلیل تخلفات کمتری که ممکن است صورت بگیرد برای وب سایت بهتر است.

اگر خرید بک لینک به شکل نامناسب و غیر اصولی انجام شود قطعاً گوگل با استفاده از ربات‌های خود می‌تواند آن را تشخیص دهد و سایت متخلف را جریمه کند. به مدیران کسب و کارهای مختلف توصیه می‌شود برای این که بتوانند پیشرفت سایت خود را از لحاظ سئو در یک بستر مناسب انجام دهند به جای خرید بک لینک از خرید رپورتاژ آگهی استفاده کنند.

تفاوت‌های عمده خرید بک لینک با خرید رپورتاژ

در بین خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی تفاوت‌های عمده‌ای وجود دارد که باید به آن توجه شود. در واقع مدیران وب سایت‌ها ابتدا باید با شناخت کافی در این زمینه اقدام به خرید کنند. بک لینک‌ها به صورت دوره‌ای در وب سایت‌های میزبان قرار می‌گیرد و ممکن است بعد از گذشت محدوده زمانی مشخص شده به صورت کامل حذف شوند در صورتی که رپورتاژ آگهی به صورت دائمی ثبت می‌شود که این یک مزیت است.

از دیگر تفاوت‌هایی که در بین خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی وجود دارد پرداخت هزینه آن است. در واقع برای خرید بک لینک در یک وب سایت پربازدید باید هزینه زیادی را متحمل شوید تا نتیجه کار را به صورت محسوس مشاهده کنید. اما شما می‌توانید با هزینه مناسب رپورتاژ آگهی خود را در وب سایت‌های پربازدید درج کنید. در واقع تنها با یک بار هزینه کردن می‌توانید رپورتاژ آگهی خود را به صورت دائمی داشته باشید و از آن بهره‌مند شوید.

رپورتاژ آگهی

با توجه به نیاز و بودجه خود می‌توانید یکی از روش‌های تبلیغی بیان شده را برای خود انتخاب کنید. اما با توجه به تجربه کاربران و همچنین بازدهی اعلام شده می‌توان بیان کرد که رپورتاژ آگهی دارای مزایای نسبتاً مناسب‌تری نسبت به خرید بک لینک است که مدیران سایت آن را مدنظر خود قرار می‌دهند. هر کدام از شیوه‌های بیان شده می‌تواند شما را در رسیدن به یک هدف مناسب یاری کند.

برای خرید رپورتاژ آگهی مناسب بهتر است یک پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی و خبری با کیفیت را انتخاب کنید تا بتوانید به نتیجه‌ی دلخواه برسید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات وب سایت تریبون است چرا که این وب سایت به دلیل داشتن تیم متخصص و انتشار آگهی در بیش از 300 سایت پربازدید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما مدیران کسب و کار رقم بزند.

سخن پایانی

در دنیای امروزی رقابت در بین وب سایت‌های مختلف بیشتر از گذشته شده است و برنده‌ی این رقابت سالم کسی است که بتواند به صورت هدفمند در بازار کار تصمیم‌های درستی را اتخاذ کند. در این مقاله سعی شده تا در مورد خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی موارد مفید و مناسبی بیان شود. امیدواریم شما نیز بتوانید برای پیشبرد اهداف خود از شیوه صحیح اقدام کنید.

در پایان باید بیان کرد که انتشار رپورتاژ آگهی با با حداکثر ۳تا۵ لینک بهرین روش لینک سازی خارجی اشت اما برای آن که بتوانید به شکل اصولی رتبه‌ی سایت خود را بهبود ببخشید بهتر است با متخصصین سئو مشورت کنید. برای این کار می‌توانید از وب سایت تریبون استفاده کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسید.

 

4 دیدگاه‌ها
 1. سارا حیدری می گوید

  من یه سایت فروش لباس دارم، دارم خودم روی سئو اش کارم میکنم. شنیده بودم لینک میشه خرید و خیلی هم ارزون تر از رپورتاژ میشه.اما اینطوری که شما گفتید خرید بک لینک توصیه نمیکنید درسته ؟

  1. پلتفرم انتشار رپورتاژ‌ آگهی تریبون می گوید

   سلام وقت بخیر
   از نظر سئویی خرید لینک موقتی میتواند باعث اسپم شدن شما توسط گوگل شود. خصوصا لینک های که در فوتر ویا سایدبار قرار میگیرد.
   بهنرین پیشنهاد ما به شما لینک سازی توسط ثبت رپورتاژ آگهی هست. بخاطر اینکه تعداد لینک به سایت شما از سایت میزبان کم بوده و لینک و محتوای شما به صورت دائمی در سایت میزبان نمایش داده خواهد و این رفتار، رفتار نرمال توسط ربات های گوگل شناخته خواهد شد.

 2. فرهاد می گوید

  تولید محتوا ودتبلیغات و ایجاد لینک یکی از بهترین اقدامات برای بهبود بازدید وبسایت است که باید توسط تیم متخصص انجام گردد ، خیلی ممنون از سایت خوبتون

  1. روناک شاکری می گوید

   فرهاد عزیز، دقیقا همینطور هست که شما می‎فرمایید. ممنون از کامنت خوبت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.