تریبون

به‌صرفه‌ترین پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی

در بزرگ‌ترین رسانه‌های ایران بدرخشید

انتشار رپورتاژ آگهی شما در بیش از ۵۰۰ رسانه‌ معتبر ایران

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی

هدف از انتشار رپورتاژ آگهی چیست؟

کسب‌وکارها با اهداف مختلفی اقدام به انتشار محتوا در سایر رسانه‌ها تحت عنوان رپورتاژ آگهی می‌کنند. افزایش آگاهی از برند، سئو سایت، روابط عمومی و افزایش فروش از مهم‌ترین این اهداف هستند.

ثبت رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یک از بهترین ابزارها برای بازاریابی محتوایی کسب و کار شماست. فارغ از هدف‌تان برای انتشار رپورتاژآگهی، شما با یک تیر چند نشان می‌زنید. علاوه بر آن ‌که محتوای شما به دست مخاطبان بالقوه‌تان می‌رسد، باعث بهبود سئو سایت شده و جایگاه شما در نتایج موتور جستجو نیز بهبود پیدا می‌کند.

چرا تریبون برای خرید رپورتاژ آگهی بهترین انتخاب است؟

کاهش هزینه انتشار رپورتاژ آگهی

به‌صرفه‌تر بودن هزینه انتشار

در تریبون به ازای بودجه‌ای مشخص می‌توانید در رسانه‌های بیشتر و معتبرتری رپورتاژآگهی خود را منتشر کنید. تنها کافیست وب‌سایت‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا تریبون پیشنهاد ویژه خود را به شما ارائه دهد. شرکت در کمپین رپورتاژ آگهی رایگان تریبون

صرفه‌جویی در زمان

صرفه‌جویی در زمان ارزشمند شما

دنبال کردن جزئیاتی نظیر زمان انتشار، صحت لینک‌ها، تگ‌ها، عکس‌ها و … از شما و تیم‌تان زمان زیادی می‌گیرد، به خصوص اگر قصد انتشار چندین رپورتاژآگهی را داشته باشید. تریبون این جزئیات را با دقت بالا برای شما دنبال می‌کند.

ویترین خبری تریبون

نمایش بیشتر با ویترین‌های خبری

کمپین رپورتاژ آگهی‌ و کمپین‌های رسانه‌ای که با تریبون منتشر می‌شوند، این شانس را دارند تا به کمک ویترین‌های خبری تریبون، در بیش از ۱۰ سایت معتبر کشور، چندین برابر بیشتر دیده شوند.

گزارش رپورتاژ آگهی ها

سیستم گزارش‌دهی دقیق

در پنل تریبون می‌توانید به طور لحظه‌ای، گزارش‌ تحلیلی و دقیق کمپین‌ رپورتاژ آگهی ‌تان‌ را مشاهده کنید و بازخورد کمپین‌تان را به راحتی بررسی کنید. ما نیز در تحلیل و بهینه‌سازی کمپین‌تان شما را همراهی خواهیم کرد.

انتشار هدفمند رپورتاژ آگهی

رصد خودکار دائمی بودن لینک‌ها

تریبون همیشه و مستمر ثبت رپورتاژ آگهی‌ شما و لینک سازی ‌های داخل آن را به صورت خودکار رصد و پایش می‌کند تا حذف یا نوفالو نشوند. بنابراین نیاز نیست هیچ‌وقت نگرانی از دائمی بودن رپورتاژها داشته باشید.

دریافت مشاوره برای نگارش رپورتاژ آگهی

همراهی شما در تهیه محتوا

ما در تولید محتوای رپورتاژآگهی نیز همراه شما هستیم تا محتوایی جذاب و سئو شده برای موتورهای جست‌وجو منتشر کنید. در همین راستا تلاش می‌کنیم مطابق با نیازهای‌تان، بهترین تیم‌های تولید محتوا را به شما معرفی می‌کنیم.

متخصصان تریبون در خدمت شما هستند

متخصصان حرفه‌ای تریبون همواره همراه شما هستند و به شما کمک ‌می‌کنند تا از کمپین رپورتاژ آگهی خود بازخورد بهتری بگیرید.

تیم تریبون جزئیات و هماهنگی‌های مربوط به هر رسانه‌ را برای شما پیگیری می‌کند تا دغدغه کمتری داشته باشید.

مشتریان تریبون چه می‌گویند؟

با توجه به اینکه یکی از اصلی‌ترین کانال‌های تبلیغات ایران رنتر برای سمت تامین‌کنندگان رپورتاژ هست، ما تجربه همکاری با جاهای مختلفی داشتیم. تفاوت تریبون برنامه‌ریزی صحیح و پیگیری دقیق آن بود تا بتوانیم مطالب را در بهترین زمان در رسانه‌ها منتشر کنیم و همچنین بازخورد نسبتا بهتری داشته باشیم.

امیرحسین کریمی
مدیر سابق بازاریابی ایران‌رنتر

سرعت و سهولت، ویژگی‌ هست که در رابطه با تریبون برای ما مهم بود. با توجه به حجم اخبار مرتبط با سرویس‌های آپ، ما نیاز داشتیم رپورتاژها در سریعترین زمان ممکن انتشار داده شوند که پنل تریبون این امکان رو در اختیار ما قرار داد.

سعید نجاران
کارشناس ارشد سئو آسان‌پرداخت

خرید رپورتاژ آگهی سال‌هاست که به عنوان ابزاری کاربردی در روابط عمومی دیجیتال و سئو شناخته می‌شود. پیچیدگی ارتباط با سایت‌ها و اطمینان از حضور همیشگی لینک در سایت‌های هدف مهمترین دغدغه‌های متخصصین سئو است. تریبون پاسخی حرفه‌ای برای همه این مشکلات فراهم کرده و با پشتیبانی و مسئولیت پذیری بالا خدماتی ارزشمند را عرضه می‌کند.

امین اسماعیلی
مدیر خلاقیت آژانس وبسیما